• Mata izolacja lamelowa Rockwool KLIMAFIX 30mm 8m2 samoprzylepna pokryta klejem do izolacji kanałów wentylacyjnych

Symbol: ROC000006
382.00
47.75/m
szt. Do przechowalni
Opinie
brak ocen
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 19
Odbiór osobisty 0
Kurier 19
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Duża dostępność

Zamówienie telefoniczne: 780620822

Zostaw telefon

Samoprzylepna mata lamelowa KLIMAFIX o grubości 20 mm przeznaczona do izolacji kanałów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych.

 

Maty samoprzylepne KLIMAFIX przeznaczone są do izolacji i zapobiegania kondensacji na płaskich i cylindrycznych powierzchniach wykonanych z blach stalowych w układach poziomych i pionowych. Boczna okładzina przekładki wykonana jest ze wzmocnionej folii aluminiowej.

KLIMAFIX charakteryzuje się pokryciem na całej powierzchni warstwą kleju, który jest łatwy do usunięcia przed montażem i zabezpieczony ekologiczną folią PE. Do izolacji elementów, których temperatura medium nie przekracza 50 ° C, zaleca się stosować KLIMAFIX.

Odpowiedni rozmiar i fachowo zamontowany materiał izolacyjny może zabezpieczyć instalację wentylacyjno-klimatyzacyjną przed kondensacją pary wodnej oraz zapewnić minimalne straty ciepła i temperaturę cyrkulacji powietrza, odpowiadające wartościom przewidzianym w projekcie. Odpowiedni rozmiar maty ułatwia sprawny montaż i zapobiega pękaniu izolacji.

 

Cechy:

- Cechą charakterystyczną podkładki KLIMAFIX jest to, że włókna ułożone są prostopadle do podłoża, dzięki czemu jest mocna i elastyczna oraz nie zmienia swojej pierwotnej grubości na załamaniach i narożnikach.

- Dzięki warstwie kleju ułożenie maty na kanale wentylacyjnym jest proste i szybkie. Warstwa kleju gwarantuje trwałość połączenia i nie traci z upływem czasu swojej wydajności.

- Dzięki stosowaniu samoprzylepnych mat KLIMAFIX nie ma konieczności stosowania szpilek, obejm czy opasek. Czas montażu maty można skrócić nawet do 40% w stosunku do tradycyjnych mat lamelowych.  

- Wszystkie powierzchnie izolacyjne powinny być suche, czyste i odtłuszczone. Najlepsza temperatura montażu wynosi od + 5 ° C do + 35 ° C.

- Temperatura medium nie może przekraczać 50°C. 

- Maty KLIMAFIX są sprzedawane w rolkach o wysokości 1000 mm (szerokość maty), w czterech grubościach – od 20 do 50 mm. Długości maty wynosi od 2500 do 5000 mm, w zależności od grubości produktu.

 

Zastosoowanie:

Maty KLIMAFIX przeznaczone są do izolacji termicznej i przeciwkondensacyjnej powierzchni płaskich oraz cylindrycznych z blachy stalowej, w układach zarówno poziomych, jak i pionowych. Temperatura medium nie może przekraczać 50°C. UWAGA! Wszystkie izolowane powierzchnie powinny być suche, czyste i odtłuszczone. Optymalna temperatura montażu wynosi od +5°C do +35°C.

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Produkty podobne