• O nas

AirWent - Twój ekspert w dziedzinie wentylacji i klimatyzacji

Witamy na stronie internetowej AirWent! Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą specjalizującą się w dziedzinie wentylacji i klimatyzacji. Naszym celem jest dostarczanie najwyższej jakości rozwiązań, które zapewnią komfort i zdrowe warunki wewnętrzne dla Twojego domu, biura czy przestrzeni komercyjnej. W zakładce "O Nas" chcemy przedstawić Ci naszą misję, wartości oraz nasze doświadczenie, które wpływa na nasze zaangażowanie w dostarczanie najlepszych rozwiązań wentylacyjno-klimatyzacyjnych.

Misją AirWent jest zapewnienie naszym klientom innowacyjnych i efektywnych systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, które poprawią jakość powietrza wewnątrz pomieszczeń, zapewnią optymalne warunki temperaturowe oraz przyczynią się do oszczędności energetycznych. Wiemy, jak ważne jest odpowiednie wentylowanie i klimatyzowanie pomieszczeń, zarówno dla zdrowia, jak i komfortu użytkowników. Dlatego angażujemy się w dostarczanie rozwiązań, które spełniają najwyższe standardy jakości i efektywności.

Wartościami, którymi kierujemy się w naszej działalności, są profesjonalizm, innowacyjność i dbałość o klienta. Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów, którzy posiadają wiedzę i umiejętności niezbędne do projektowania, montażu i serwisowania systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Dążymy do ciągłego doskonalenia naszych umiejętności i śledzenia najnowszych trendów i technologii w branży, aby móc zaoferować naszym klientom najnowocześniejsze rozwiązania.

Nasze doświadczenie w branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej pozwala nam na efektywne i kompleksowe podejście do każdego projektu. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i firmami, dostosowując nasze rozwiązania do ich konkretnych potrzeb i wymagań. Zapewniamy kompleksową obsługę, obejmującą projektowanie, dobór odpowiednich urządzeń, montaż, konserwację i serwis. Naszym celem jest zapewnienie pełnej satysfakcji klienta na każdym etapie współpracy.

Przez lata działalności zdobyliśmy zaufanie wielu zadowolonych klientów, dla których stworzyliśmy efektywne i niezawodne systemy wentylacyjno-klimatyzacyjne. Cieszymy się reputacją rzetelnego i wiarygodnego partnera, który dostarcza wysokiej jakości produkty i usługi. Dzięki naszemu zaangażowaniu i profesjonalizmowi, możemy zapewnić Ci optymalne warunki wewnętrzne, niezależnie od rodzaju budynku czy przestrzeni.

Zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem, aby poznać więcej szczegółów na temat naszych usług i znaleźć idealne rozwiązanie wentylacyjno-klimatyzacyjne dla Twoich potrzeb. AirWent to ekspert, na którym możesz polegać, gdy chodzi o wydajną wentylację i klimatyzację.

W naszym sklepie internetowym zajmijemy się sprzedażą wentylacji przemysłowych i klimatyzacji.


Jako dystrybutor kanałów wentylacyjnych specjalizujemy się w sprzedaży prefabrykatów o przekroju prostokątnym i kołowym.  Oferujemy nie tylko elementy z naszej bogatej oferty, ale także części o dowolnych wymiarach.

Na zamówienie klienta wykonujemy części według specyfikacji na podstawie rysunków projektowych. Nasi przedstawiciele handlowi nie tylko zaproponują Państwu atrakcyjną ofertę cenową, ale również pomogą w doborze odpowiednich rozwiązań technicznych i sprawnie pokierują logistyką.

W naszej ofercie znajduje się szeroki wachlarz produktów obejmujący:

  • kanały i kształtki o przekroju okrągłym
  • kanały i kształtki o przekroju prostokątnym (ze stali ocynkowanej, nierdzewnej i kwasoodpornej, a także kanały do systemów oddymiających zgodne z normą: PN-EN 12101:7)
  • przewody oddymiające AWP-OD
  • wentylatory
  • wszelkie akcesoria montażowe
  • klapy i zabezpieczenia przeciwpożarowe
  • króćce elastyczne
  • zawory
  • anemostaty
  • kratki wentylacyjne