• Wywietrzak Dachowy Cylindryczny WDC Ø 500 mm

Symbol: KSZ000622
1180.80
szt. Do przechowalni
Opinie
brak ocen
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 19
Odbiór osobisty 0
Kurier 19
Paczkomaty InPost 19
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Duża dostępność

Zamówienie telefoniczne: 780620822

Zostaw telefon

Wywietrzak WDC, czyli "Wywiew Dyskowy Centralny", to rodzaj systemu wentylacji stosowanego w budynkach. Wykorzystuje się go do usuwania zanieczyszczonego powietrza i zapewnienia odpowiedniego obiegu powietrza wewnątrz pomieszczeń. Wywietrzaki WDC mają zwykle kształt cylindryczny i są zainstalowane na dachu lub ścianie budynku. Ich konstrukcja umożliwia skuteczne usuwanie powietrza z pomieszczeń, co przyczynia się do utrzymania świeżego i zdrowego środowiska wewnątrz.

 

Czerpnie i wyrzutnie powietrza AIRWENT są przeznaczone do doprowadzania i/lub odprowadzania powietrza w instalacjach wentylacji i/lub klimatyzacji w budynkach, w tym budynkach mieszkalnych, zamieszkania zbiorowego i użyteczności publicznej. Mogą być także stosowane w budynkach magazynowych, przemysłowych i gospodarczych.

Dachowe czerpnie i wyrzutnie dachowe czerpnie powietrza AIRWENT  powinny być stosowane na zakończeniach pionowych przewodów wentylacyjnych, wychodzących ponad dach budynku. Mogą być montowane za pomocą połączeń mufowych lub nyplowych.

Z uwagi na wymagania w zakresie odporności na korozję, czerpnie i wyrzutnie powietrza AIRWENT, wykonane z blachy stalowej ocynkowanej, gatunku DX51D+Z275 wg normy PN-EN 10346:2015, mogą być stosowane w środowiskach o kategorii korozyjności atmosfery C1, C2 i C3 wg normy PN-EN ISO 9223:2012.

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie