• Wywietrzak Dachowy Cylindryczny WDC Ø 315 mm

Symbol: KOŁ000161
685.00
szt. Do przechowalni
Opinie
brak ocen
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 19
Odbiór osobisty 0
Kurier 19
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Duża dostępność

Zamówienie telefoniczne: 780620822

Zostaw telefon

Wywietrzak dachowy WDC to skuteczne rozwiązanie zapewniające odpowiednią wentylację dla różnego rodzaju pomieszczeń. Dzięki swojej solidnej konstrukcji oraz specjalnie zaprojektowanemu kształtowi, umożliwia skuteczne usuwanie nadmiaru wilgoci, zapachów oraz innych zanieczyszczeń z wnętrza budynku.

Montaż wywietrzaka dachowego WDC jest prosty i nie wymaga specjalistycznych narzędzi, co sprawia, że jest idealnym wyborem zarówno do zastosowań domowych, jak i przemysłowych. Dodatkowo, jego estetyczny wygląd sprawia, że doskonale komponuje się z każdym rodzajem dachu, nadając mu nowoczesny i funkcjonalny charakter.

 

Czerpnie i wyrzutnie powietrza AIRWENT są przeznaczone do doprowadzania i/lub odprowadzania powietrza w instalacjach wentylacji i/lub klimatyzacji w budynkach, w tym budynkach mieszkalnych, zamieszkania zbiorowego i użyteczności publicznej. Mogą być także stosowane w budynkach magazynowych, przemysłowych i gospodarczych.

Dachowe czerpnie i wyrzutnie dachowe czerpnie powietrza AIRWENT  powinny być stosowane na zakończeniach pionowych przewodów wentylacyjnych, wychodzących ponad dach budynku. Mogą być montowane za pomocą połączeń mufowych lub nyplowych.

Z uwagi na wymagania w zakresie odporności na korozję, czerpnie i wyrzutnie powietrza AIRWENT, wykonane z blachy stalowej ocynkowanej, gatunku DX51D+Z275 wg normy PN-EN 10346:2015, mogą być stosowane w środowiskach o kategorii korozyjności atmosfery C1, C2 i C3 wg normy PN-EN ISO 9223:2012.

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie