• Wyrzutnia Dachowa typu E Ø 315 mm

Symbol: WDE000315
676.00
szt. Do przechowalni
Opinie
brak ocen
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 19
Odbiór osobisty 0
Kurier 19
Paczkomaty InPost 19
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Duża dostępność

Zamówienie telefoniczne: 780620822

Zostaw telefon

Wyrzutnia dachowa WDO (Window Duct Outlet) to rodzaj wyrzutni używanej w systemach wentylacyjnych. Jest to specjalne urządzenie montowane na dachu budynku, które umożliwia odprowadzanie powietrza z systemu wentylacyjnego na zewnątrz.

 

Wyrzutnie dachowe WDO są zaprojektowane tak, aby zapewnić skuteczne odprowadzanie powietrza i równocześnie zapobiec przedostawaniu się wody deszczowej czy insektów do wnętrza budynku. Są one wykonane z trwałych materiałów, które są odporne na warunki atmosferyczne.

 

Wyrzutnie dachowe WDO są szczególnie przydatne w przypadku systemów wentylacyjnych, w których nie ma możliwości umieszczenia wylotu wentylacyjnego na elewacji budynku. Dzięki nim można skutecznie odprowadzać zużyte powietrze z pomieszczeń, co jest istotne dla utrzymania właściwego poziomu świeżości powietrza wewnątrz budynku.

 

Czerpnie i wyrzutnie powietrza są przeznaczone do doprowadzania i/lub odprowadzania powietrza w instalacjach wentylacji i/lub klimatyzacji w budynkach, w tym budynkach mieszkalnych, zamieszkania zbiorowego i użyteczności publicznej. Mogą być także stosowane w budynkach magazynowych, przemysłowych i gospodarczych.

Dachowe czerpnie i wyrzutnie dachowe czerpnie powietrza powinny być stosowane na zakończeniach pionowych przewodów wentylacyjnych, wychodzących ponad dach budynku. Mogą być montowane za pomocą połączeń mufowych lub nyplowych.

 

Z uwagi na wymagania w zakresie odporności na korozję, czerpnie i wyrzutnie powietrza AIRWENT, wykonane z blachy stalowej ocynkowanej, gatunku DX51D+Z275 wg normy PN-EN 10346:2015, mogą być stosowane w środowiskach o kategorii korozyjności atmosfery C1, C2 i C3 wg normy PN-EN ISO 9223:2012.

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie