• Wycena - Przewody oddymiające AWP-OD

1000.00
1000.00
szt. Do przechowalni
Opinie
brak ocen
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 19
Odbiór osobisty 0
Kurier 19
Paczkomaty InPost 19
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Duża dostępność

Zamówienie telefoniczne: 780620822

Zostaw telefon

Przygotowanie wyceny odbywa się na podstawie dostarczonego projektu wentylacji. Ponieważ ten typ przewodów wentylacyjnych jest wykonany pod wymiar.

 

Przy realizacji zamówienia, wycena jest odliczana od wartości.


Głównym przeznaczeniem przewodów jest usuwanie szybko rozprzestrzeniających się gorących gazów oraz dymu z obszarów objętych pożarem. Dla ułatwienia przeprowadzania akcji gaśniczych i ewakuacji ludzi z obszarów zagrożenia, przewody oddymiające wykorzystywane są w budynkach mieszkalno-biurowych, garażach, galeriach handlowych.

 

Stalowe PRZEWODY wentylacji pożarowej typu AWP-OD przeznaczone są do obsługi pojedynczej strefy pożarowej „E600 120 (ho) S1500 single”. Oznacza to, że mogą one być stosowane w strefach pożarowych, o odporności ogniowej stropu nie wyższej niż EI120. Przewody te mogą być stosowane w budownictwie jedynie jako poziome elementy instalacji.

Instalacje zwane jednostrefowymi, mogą stanowić samodzielną instalację lub mogą być łączone z instalacją wielostrefową. Należy pamiętać, że przejścia przez przegrodę ogniową traktowane są jako element instalacji wielostrefowej.

W instalacjach jednostrefowych nie ma konieczności stosowania rozwiązań gwarantujących izolacyjność cieplną (np. wełna mineralna). PRZEWODY  AWP-OD mogą być stosowane zarówno w instalacjach nawiewnych jak i wywiewnych, o ciśnieniu roboczym mieszczącym się w zakresie od -1500Pa do +500Pa i temperaturze nieprzekraczającej 600 stopni Celsjusza.

 

Produkowane zgodnie z normą PN EN 12101:7

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie